مدیریت ادعا و یا Management Claim از ظریف‌ترین و تخصصی ترین امور در قراردادهای پیمانکاری است. ادعا درخصوص قراردادهای پیمانکاری معمولاً در طول قرارداد و یا در پایان آن مطرح گردیده و می‌تواند از موجبات وقفه در روند پروژه و تشدید اختلافات میان کارفرما و پیمانکار باشد، لذا هنر مدیریت ادعا از مواردی است که علاوه بر سابقه و تخصص، نیازمند ارتباط تنگاتنگ با اصول فنی و مهندسی، مبانی حقوقی پیمان و مباحث ظریف کنترل پروژه می باشد.
امروزه، بسیاری از فعالیت‌های بزرگ اقتصادی در قالب شرکت‌ها و موسسات متعدد شکل گرفته و اداره می‌شوند. شرکت‌‌ها از بازیگران اصلی و موثر در نظام‌های اقتصادی داخلی و بین‌المللی به شمار می‌روند و رونق یا رکود اقتصاد و بازار به قدرت و ضعف آنها وابستگی بسیاری دارد.
تنظیم قرارداد نیازمند تخصص، هوشمندی و دقت بسیار است. پیش‌بینی تعارضات و اختلافات احتمالی و تنظیم قرارداد به شکلی که از بروز این موارد پیشگیری نموده و هم‌زمان منافع دوطرف را تضمین نماید موجب اعتبار طرفین قرارداد و تحکیم روابط تجاری است.
بروز اختلاف در بین افراد در جوامع امروزی امری گریزناپذیر است. اما آنچه این اختلافات را به کلافی سردرگم تبدیل می‌کند، انتخاب روشی نادرست برای حل آنهاست. صرف زمان طولانی، هزینه‌های گزاف و رفت و آمدهای بی‌پایان از مواردی است که اغلب افراد را از احقاق حقوق و پیگیری مطالبات به‌حقشان منصرف می‌سازد، در حالی که انتخاب راه‌حل درست و مناسب هر اختلاف، کلید‌حل آن در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه خواهد بود. ما در این موسسه به پشتوانه تخصص و تجربه همکارانمان بهترین روش را به شما معرفی و در صورت تمایل تا حل مشکل در کنار شما خواهیم بود.
به علت توسعه روز افزون فضای ورزشی در کشور و افتخار آفرینی ورزشکاران ایرانی در رشته‌های مختلف ورزشی بررسی حقوق ورزشکاران و سایر عوامل مرتبط با ورزش اهمیت می‌یابد. حقوق ورزشی شامل مسائل و موضوعات متنوعی می‌باشد، از جمله قرادادهای بازیکن‌ها، باشگاه‌های ورزشی، مربیان، مسئولیت پزشکان ورزشی، مسئولیت تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی، بیمه‌های ورزشی و غیره.
حقوق مالکیت فکری، یک مفهوم حقوقی درخصوص استفاده، حمایت و اعطای امتیازات انحصاری به آفرینش‌های فکری جدید بشر است. قواعد و مقررات حقوق مالکیت فکری شامل دو حوزه مالکیت صنعتی و مالکیت ادبی هنری می‌باشد.حقوق مالکیت صنعتی درخصوص اختراعات، مدل های مصرفی (اختراعات کوچک)، مدارهای یکپارچه، نرم افزارهای رایانهای، طرح‌های صنعتی، علایم تجاری، نامهای تجاری، علامت جغرافیایی یا نشان مبدا جغرافیایی، اسرار تجاری و حتی حق کسب و پیشه در تجارت و… می پردازد. حقوق مالکیت ادبی و هنری با در نظر گرفتن حمایت از انواع آثار ادبی و هنری و آفریده‌های مرتبط با آن از طریق حفظ حقوق پدیدآورنده اثر و ایجاد زمینه‌ای مطمئن در جهت تشویق هنرمندان به خلق اثر می پردازد.
این قانون در تاریخ 7 خرداد به تأیید شورای نگهبان رسید و 20 روز بعد به دستور رئیس جمهوری در روزنامه رسمی منتشر شد.
با توجه به ماده 2 قانون مدنی، این قانون از 11 تیر ماه سال 1399 لازم الاجرا بوده و محاکم دادگستری و دایره اجرای احکام محاکم کیفری موظف به اعمال مواد مذکور در این قانون هستند.
به تازگی نیروی جدیدی به دیگر همکاران شرکت اضافه گردیدند .
سرکار خانم فیاض اف که وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند به جمع همکاران افزوده شده اند .
امیداست این همکاری با روندی رو به رشد ادامه یابد.
قراردادی با شرکت مانا منعقد گردید تا خدمات بیمه ای به یکی از پروژه های این شرکت در خارج از کشور ازائه گردد.
با توجه به ابعاد مالی و اجرایی پروژه یاد شده ارائه خدمات می بایست در قالبی مشخص . کاملا مطابق با استانداردهای از پیش تعیین شده صورت پذیرد.
دانستنیهای فوتر
دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   دانستنیهای فوتر   
پیوندها
پورتال کانون وکلای دادگستری
پورتال کانون وکلای دادگستری
پورتال کانون وکلای دادگستری
پورتال کانون وکلای دادگستری
آدرس
  تهران، شریعتی، داوود گل نبی، بعد از میدان احمدی روشن، روبروی شورای حل اختلاف، پلاک 43، واحد 5  
  02122915271  
  info [at] mehromizan.com  
  ساعات کاری: 8 صبح الی 6 عصر